Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Galvena Aksesuāri logiem un durvīm Žalūzijas
Horizontālās un ruļļveida žalūzijas.

a1Ruļļveida aizkari – interesants mūsdienu telpu interjera elements. Tie ļauj gan pilnīgi izolēt telpu no saules gaismas, gan arī nomainīt parastos aizkarus. Auduma krāsu un faktūru daudzveidība ļauj tiem būt par jebkura dzīvojamo telpu un ofisu interjera lielisku dekoru.
Horizontālās žalūzijas ar lameles platumu no 16 līdz 50 mm tiek izgatavotas no alumīnija, auduma, plastikāta, koka un bambusa. Katrs horizontālo žalūziju veids ir attiecināms uz noteiktu telpas veidu, bet jauka lieta ir tas, ka jebkuru veidu var izmantot gan pastāvīgi, gan ar jebkuru citu logu dekora veidu.

 
Mūsu kompānija piedāvā sekojošu žalūziju uzstādīšanu:

Ruļļveida žalūzijas

Ruļļveida aizkari.

a2Ruļļveida žalūzijas – ērts un praktisks loga noformēšanas paņēmiens. Plaša krāsu gamma un zīmējumu daudzveidība ļauj tās pielietot dažāda uzdevuma telpās: guļamistabā, bērnu istabā, virtuvē utt. Pēc pasūtītāja vēlmes ruļļveida aizkara apakšējā apmale var būt figurālā, ar lentes vai bārkstu apdari.

Ruļļveida aizkariem ir dažāda saules aizsardzības pakāpe un tie iedalās: gaismu atstarojošās, gaismu izkliedējošās, pilnīgi gaismu necaurlaidošās žalūzijās. Tās var būt izmantotas gan patstāvīgi, gan savienojumā ar tillu un portjerām, var būt izmantotas kā lambrekens. Pateicoties speciālajai piesūcināšanai šie audumi neizbalē un neļauj izbalēt istabas interjera priekšmetiem.

Ruļļveida aizkaru konstrukcija ļauj tās stiprināt pie sienas, ailas, griestiem un pat uz mansarda logiem.
Loga noformējums ar ruļļveida aizkariem ir viens no praktiskākajiem un funkcionālākajiem loga noformēšanas veidiem. Speciālā antistatiskā, putekļu atgrūdošā un antibakteriālā piesūcināšana. Pretatspīduma efekts. Vienkāršas un neprasīgas kopšanā: tīrīt ar samitrinātu lupatiņu.

 

 

 

 

Rollo aizkari plastikāta, alumīnija un koka logiem.

a3Ruļļveida aizkaru minikasešu sistēma bija speciāli radīta uzstādīšanai uz izgatavotajiem pēc ES standarta plastikāta, alumīnija vai koka logiem.

Vadotnes tiek uzstādītas pa lokvaļņiem (stikla paketes malām), pats mehānisms (miniatūrkasete, kurā atrodas audums) ir stiprināms pie rāmja augšējā profila. Saules gaismas iekļūšana tagad ir pilnīgi kontrolējama. Jūs varēsiet viegli atvērt un pat atbīdīt loga vērtnes ar šīm žalūzijām. Ja Jūs izvēlēsieties auduma tipu "blickout", aizvērtajā stāvoklī tādi ruļļveida aizkari pilnīgi bloķē saules gaismu un aizsargā Jūs no svešo cilvēku acīm no ārpuses.

Izvēlei piedāvājumā ir dažādas krāsas profili: baltais, brūnais, sudraba metāliks un "koka krāsas".

 

 

 

Horizontālās žalūzijas

Horizontālās, kasešu žalūzijas logiem.

a4Horizontālās alumīnija žalūzijas ir speciāli izprojektētas plastikāta, alumīnija un koka logiem.
Žalūzijas praktiski neaizņem vietu un nebloķē piekļūšanu pie loga - palodze paliek pilnīgi brīva.
Žalūzijas tiek stiprinātas nevis pie visa loga, bet pie katras atsevišķas vērtnes vai gaismas ailas. Pateicoties šai unikālajai piestiprināšanas sistēmai, kā arī speciālajai makšķeres auklai, logs viegli atveras vai atbīdās. Šīs žalūzijas netraucē vērtnes kustību un nebloķē piekļūšanu pie loga roktura.

Žalūzijas ir izgatavotas pēc tehnoloģijas "private ", t.i. tām nav lieku caurumu. Neviens svešais skatiens vai gaismas stars neiekļūs pie Jums no ārpuses.

Pateicoties tehnoloģijai "private", kā arī tam faktam, ka tās ir novietotas tuvu stiklam, šīs žalūzijas daudz labāk atspoguļo saules starus nekā parastās žalūzijas. Temperatūra telpā saulainajā dienā var pazemināties par dažiem grādiem, kas sniedz Jums papildus komfortu un samazina Jūsu izdevumus kondicionēšanai.

Stilistiski žalūzijas brīnišķīgi harmonizē ar logu, radot vienota veseluma izjūtu.

Eiropā šīs zalūzijas iekaroja tādu atzinību no patērētāju puses, ka tās tiek uzstādītas uz plastikāta logiem tieši fabrikās – tās tāpat kā pretmoskītu tīkls kļuva par loga neatņemamu sastāvdaļu.

 

 

Mūsu pamatmērķis – Jūsu ērtība un komforts!

Lai noformētu pasūtījumu vai saņemtu pilnu informāciju jaunā tipa koka logu remonta pakalpojumiem un cenām, zvaniet pa tālruni +371 2001 83 26 no 9.00 līdz 22.00 (bez brīvdienām), rakstiet e-mail Этот e-mail адрес защищен от спамботов, необходимо разрешить JavaScript для его просмотра vai noformējiet on-line pieteikumu logu remontam, un ar Jums sazināsies mūsu operators.

 
 

Наши партнёры

Partners

Новости

23.03.2014
Kāpēc svīst plastikāta logi? Kā cīnīties pret logu un durvju aizsvīšanu. Kondensāta uz logiem novēršana.

Sīkāk
16.02.2014
Tika atjaunota sadaļa «Aksesuāri logiem un durvīm». Tagad Jūs daudz vienkāršāk varēsiet atrast tieši to aksesuāru, kas ir vajadzīg.

Sīkāk
22.01.2014
Pašlaik logu drošības problēma ir pietiekami asa. Ielaušanās mājoklī pa logu — izplatīts zādzības veikšanas veids. Ja loga konstrukcija nav aprīkota ar aizsargmehānismu, tad loga uzlaušana – 15 sekunžu darbs.

Sīkāk
02.01.2014
Laicīgi veicot logu furnitūras regulēšanu, var būtiski palielināt izstrādājuma ekspluatācijas termiņu, izvairīties no caurvējiem/vēja plūsmām ziemas laikā.

Sīkāk
20.12.2010
Uzzināt kādas markas furnitūra ir uz Jūsu logiem.

Sīkāk
Profesionāls risinājums visu tipu logu remonta jautājumos.
Kr. Barona 88, korpuss 1, 127. kab., Rīga, Tālr.: 20018326, е-mail: info@loguremonts.lv
Top.LV