Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Galvena Aksesuāri logiem un durvīm Pretuzlaušanas furnitūra
Pasargājiet savu māju no neuzaicinātajiem viesiem!

1Pašlaik logu drošības problēma ir pietiekami asa. Ielaušanās mājoklī pa logu — izplatīts zādzības veikšanas veids. Ja logu konstrukcija nav aprīkota ar aizsargmehānismu, tad loga uzlaušana ir 15 sekunžu darbs.

Parasti cieš pirmo, pēdējo stāvu vai privāto māju iedzīvotāji. Jāņem vērā arī tās vietas, no kurām ir viegli piekļūt dzīvokļiem — sānu kāpnes, jumtiņi un citas konstrukcijas... Statistika liecina, ka 45 no 100 dzīvokļu zādzībām notiek pateicoties logu un balkona durvju uzlaušanai.

Aizsargierīču uzstādīšana uz logiem.

Mūsu firmas speciālisti parūpēsies par Jūsu mājas aizsardzību.

Mēs uzstādām pretuzlaušanas furnitūru, kas atbilst stingriem vispārējiem Eiropas standartiem DIN V ENV 1627-1630.

Pēc Jūsu izvēles mēs uzstādīsim dažādas aizsardzības pakāpes furnitūru: WK1, WK2, WK3 plastikāta, koka logiem un balkona durvīm, kas ir aprīkotas ar RОТО, SIEGENIA MACO, GU, WINKHAUS, SCHÜCO un citu furnitūru.
Kā arī mūsu meistari uzstādīs aizsargplēves uz stikliem un stikla paketēm.

 
Logu un durvju aizsargierīču veidi.

Pretuzlaušanas furnitūra.

1) Sēnesveida rēdze

2
Pretuzlaušanas furnitūras elementi – no speciālā tērauda izgatavotas sēnesveida rēdzes, - iztur pārraušanas slodzi līdz pusotrai tonnai. Tās pilda divas funkcijas: aizvēršanu un aizsardzību pret uzlaušanu. Kopā ar tām komplektā ir iekļautas tērauda atpakaļplāksnes (starp citu, tāda plāksne ir stiprināma ar vismaz trijām vītņotajām skrūvēm, nevis ar vienu kā parastajām furnitūrām).
Pieaugot rēdžu skaitam paaugstinās arī aizsardzības pakāpe.

 

 

2) Pretuzlaušanas logu rokturi

3

Bez tam tiek uzstādīti speciālie logu rokturi Secustik vai rokturis ar slēdzeni, kuri bloķē furnitūras nobīdi no ārpuses un novērš loga atvēršanu pat sasistā stikla gadījumā.

Tādas vērtnes uzlaušanai uzlauzējam būs vajadzīgs laiks un pie tam ilgs…

 

 

3) Papildus aizsargelementi

4
- Izurbšanas aizsargplāksne
tiek slepeni uzstādīta no roktura aizšaujamā ārpuses, lai novērstu izurbšanu no ārpuses un turpmāko loga vai balkona durvju atvēršanu.

- Apakšējās viras pretuzlaušanas aizsardzība.

- Aizsardzības elementi štulpu vērtnei.

 

 

Sitienizturīgie stikli.

Nākamais Jūsu loga aizsardzības līmenis atrodas stikla paketes pastiprināšanā

5

Kā likums, ja uzlauzējs netiek galā ar Jūsu loga uzlaušanu, viņš sadauza stikla paketi.
Visizplatītākais stikla paketes aizsardzības veids no bojāšanas ir aizsargplēvju pārklājumu tehnoloģija. Šī paņēmiena būtība ir sadauzāmā stikla lausku noturēšanā ar stigras polimēru vides palīdzību.

 Plēves pārklājums var būt uzklāts uz jau uzstādīto logu, bez stikla paketes demontāžas un nomaiņas. Bet, ja tas ir uzklāts no telpas iekšpuses, tad šis pārklājums par 100% noturēs visas stikla lauskas no nokļūšanas telpā pat ļoti lielu ārējo postošo slodžu iedarbības gadījumā un līdz ar to ievērojami apgrūtinās uzlauzēja iekļūšanu.
Papildus var saņemt daudz derīgu efektu – skaņu izolācijas, enerģijas taupīšanas paaugstināšanu, kā arī vienpusīgas redzamības efektu.

 

 

 

Aizsardzības pakāpes pēc DIN V ENV 1627

Pirmā aizsardzības pakāpe 1 (WK1):Bāzes aizsardzība no fiziskā spēka pielietošanas, piemēram, sitiena ar kāju, plecu utt. Pretuzlaušanas aizšaujamās atpakaļplāksnes un stūra pārslēdzēji ar pretuzlaušanas rēdzēm, kurām ir sēnesveida un augstumu regulējošas galviņas, aizsargā Jūsu logu vai balkona durvis no nospiešanas četros vērtnes stūros. Aizsardzība pret izurbšanu un papildus rokturis ar slēdzeni palielina aizsarzības pakāpi.

Otrā aizsardzības pakāpe (WK2): Aizsardzība pret tādiem instrumentiem kā skrūvgriezis, plakanknaibles vai ķīļi. Balstās uz 1.klases. Pretuzlaušanas slēgrēdzes pa vērtnes perimetru papildus pastiprina loga konstrukciju. Tas nozīmē, ka furnitūra un loga rāmis iztur pastiprinātās slodzes.

Trešā aizsardzības pakāpe (WK3): Aizsardzība pret uzlaušanu ar montāžas stieņa vai laužņa izmantošanu. Papildus jau esošajām aizsardzības klases WK1 un WK2 pretuzlaušanas rēdzēm tiek pievienotas pretuzlaušanas slēgrēdzes uz loga vērtnes stūra pārslēdzēja un šķērēm, kas ievērojami samazina attālumu starp aizvēršanas punktiem un vēl vairāk traucē uzlaušanas mēģinājumiem.

Ir vērts aizdomāties, kas ir labāk – aprēķināt morāles vai materiālos zaudējumus, izjust nemitīgu uztraukumu izejot no mājas vai vasarnīcas, vai nodrošināt savai mājai drošību, padarīt to par īstu, elegantu cietoksni uzlauzējiem! Lai zina – Pret uzlaušanu ir paņēmieni!

 

Jautājumos par logu aprīkošanu ar speciālo pretuzlaušanas furnitūru, konsultējieties ar mūsu kompānijas menedžeriem pa tālruni: (371) 2001 83 26 vai nosūtiet on-line pieteikumu.

 
 

Наши партнёры

Partners

Новости

23.03.2014
Kāpēc svīst plastikāta logi? Kā cīnīties pret logu un durvju aizsvīšanu. Kondensāta uz logiem novēršana.

Sīkāk
16.02.2014
Tika atjaunota sadaļa «Aksesuāri logiem un durvīm». Tagad Jūs daudz vienkāršāk varēsiet atrast tieši to aksesuāru, kas ir vajadzīg.

Sīkāk
22.01.2014
Pašlaik logu drošības problēma ir pietiekami asa. Ielaušanās mājoklī pa logu — izplatīts zādzības veikšanas veids. Ja loga konstrukcija nav aprīkota ar aizsargmehānismu, tad loga uzlaušana – 15 sekunžu darbs.

Sīkāk
02.01.2014
Laicīgi veicot logu furnitūras regulēšanu, var būtiski palielināt izstrādājuma ekspluatācijas termiņu, izvairīties no caurvējiem/vēja plūsmām ziemas laikā.

Sīkāk
20.12.2010
Uzzināt kādas markas furnitūra ir uz Jūsu logiem.

Sīkāk
Profesionāls risinājums visu tipu logu remonta jautājumos.
Kr. Barona 88, korpuss 1, 127. kab., Rīga, Tālr.: 20018326, е-mail: info@loguremonts.lv
Top.LV