Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Galvena Blīvējuma nomaiņa
Blīvējuma nomaiņa

primeri_lv.jpgVai arī Jūsu dzīvoklī vai mājā ir auksti ziemā?

Līdz ar ziemas aukstumu un salu atnākšanu arvien sajūtamāka kļūst logu un ārdurvju caurpūšana. Caurpūšanas cēloņi mēdz būt dažādi. Visizplatītākais iemesls ir blīvgumijas nodilums. No loga vai durvju uzstādīšanas brīža blīvgumija, to pienācīgi nekopjot, nodilst un pēc dažiem gadiem zaudē savas īpašības. Loga vai durvju vērtnes piekļaušanās rāmim kļūst mazāk blīva – rezultātā rodas nevēlama caurpūšana.

«Logu remonts.lv» speciālisti novērsīs caurpūšanu un caursalšanu, neblīvu logu un durvju aizvēršanu - nomainot blīvējumus un noregulējot furnitūru.

Speciālais piedāvājums no LOGU REMONTS.LV ziemas periodā. Nomainot jebkuru blīvējumu, pilna furnitūras noregulēšana un eļļošana ir BEZMAKSAS!

 

Mūsu pamatmērķis – Jūsu ērtība un komforts!

Lai veiktu pasūtījumu vai saņemtu papildus informāciju par piedāvājamajiem pakalpojumiem un vertikālo žalūziju cenām, zvaniet pa tālr. +371 2001 83 26 no 9.00 līdz 22.00 (bez brīvdienām), rakstiet uz e-pastu: Этот e-mail адрес защищен от спамботов, необходимо разрешить JavaScript для его просмотра vai noformējiet on-line pieteikumu logu remontam, un ar Jums sazināsies mūsu operators.

 
 

Наши партнёры

Partners

Новости

23.03.2014
Kāpēc svīst plastikāta logi? Kā cīnīties pret logu un durvju aizsvīšanu. Kondensāta uz logiem novēršana.

Sīkāk
16.02.2014
Tika atjaunota sadaļa «Aksesuāri logiem un durvīm». Tagad Jūs daudz vienkāršāk varēsiet atrast tieši to aksesuāru, kas ir vajadzīg.

Sīkāk
22.01.2014
Pašlaik logu drošības problēma ir pietiekami asa. Ielaušanās mājoklī pa logu — izplatīts zādzības veikšanas veids. Ja loga konstrukcija nav aprīkota ar aizsargmehānismu, tad loga uzlaušana – 15 sekunžu darbs.

Sīkāk
02.01.2014
Laicīgi veicot logu furnitūras regulēšanu, var būtiski palielināt izstrādājuma ekspluatācijas termiņu, izvairīties no caurvējiem/vēja plūsmām ziemas laikā.

Sīkāk
20.12.2010
Uzzināt kādas markas furnitūra ir uz Jūsu logiem.

Sīkāk
Profesionāls risinājums visu tipu logu remonta jautājumos.
Kr. Barona 88, korpuss 1, 127. kab., Rīga, Tālr.: 20018326, е-mail: info@loguremonts.lv
Top.LV